Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Kategórie

GEL COLOR PRO HEALTH - BASE COAT 15ml

GEL COLOR PRO HEALTH - BASE COAT 15ml

Gel Color OPI. Base Coat - podkladový. Obsah: 15ml

Nový obal, novšia technológia, rýchlejšie odstránenie, šetrné k prirodzeným nechtom. Nechty vyzerajú krajšie a zdravšie aj po odstránení.

POSTUP APLIKÁCIE:

GelColor je potrebné vždy pred jeho aplikáciou pretriasť. Upravte prirodzené nechty (vyrovnajte nerovnosti, ľahko zmatnite pilníkom Flex 220/280) a odmastite ich povrch. Nie je potrebné nechty na povrchu veľmi brúsiť - odstránenie GelColoru je potom náročnejšie.  Aplikujte prvú vrstvu GelColor BASE COAT. Dbajte na to, aby sa nedostal GelColor na okolitú kožtičku. Polymerizujte v LED lampe 30 sekúnd, v klasickej UV lampe 1 minútu. Naneste na všetkých 10 nechtov. Neodmasťujte. Po vytvrdení GelColor BASE COAT naneste prvú tenkú vrstvu farebného GelColoru a polymerizujte v LED lampe 30 sekúnd, v klasickej UV lampe 2 minúty. Najlepšie po jednom nechte. Neodmasťujte. Po vytvrdení prvej vrstvy naneste druhú tenkú vrstvu farebného GelColoru a opäť polymerizujte v LED lampe 30 sekúnd, v klasickej UV lampe 2 minúty. Neodmasťujte. Po vytvrdení farebného GelColoru naneste záverečný GelColor TOP COAT a polymerizujte v LED lampe 30 sekúnd, v klasickej UV lampe 3 minúty. Po vytvrdení GelColor Top Coat nechty odmastite a aplikujte olejček.

POSTUP PRI ODSTRÁNENÍ GELCOLORU:

Potrebujete: Expert Touch Remover a odstraňovacie fólie (môžete nahradiť alobalom s tenkým vatovým štvorčekom). Naneste tekutinu Expert Touch Remover na vatový štvorček na odstraňovacej fólii a každý necht do fólie dôkladne zabaľte. Na každom nechte je samostatná fólia. Pre účinnejšie odstránenie ruku navlečte to mikroténového vrecka a do uteráka (prípadne vložiť do UV lampy). Vplyv tepla odstránenie urýchli. Približne po 10-15 minútach skúste jeden necht odbaliť. Pokiaľ sa GelColor oddelil od prirodzeného nechtu, môžete odstrániť aj fólie z ostatných prstov. Pokiaľ sa GelColor neodstránil, nechajte pôsobiť ďalších 5 minút. Pomocou pomarančového drievka môžte očistiť drobné zvyšky GelColoru na nechtoch. Nikdy však neodstraňujte GelColor na silu. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Google reCAPTCHA
  • Výrobca: OPI
  • Kód produktu: GC020
  • Dostupnosť: Nie je skladom
  • 41,99€
  • Bez DPH: 34,99€

Dostupné možnosti

Loading...